Kõrvarõngad Sõrmused Käevõrud Kaelakeed Kulonid Uued tooted Komplektid

Tellimine

Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Morea (www.morea.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning OÜ M.O.B.Trading (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimus-arve alusel. Kasutades maksmiseks pangalinki on võimalik tasuda (SEB, Swed) pankades. Võimalik on ka maksta läbi oma  PAYPAL'i konto.

Kuidas osta morea.ee e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, siis vajutage nuppu "Edasi" peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.
Valida saab makseviisiks:

 1. Pangalingiga
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste kogu hind ja avaneb pangalinkide valik piltide näol ( SEB, Swedbank ). Vajutades sobivale pangale saate teostada automaatse tellimuse tasumise. Peale tellimuse tasumist saadetakse Teie e-posti peale arve.
 2. Arvega
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste kogu hind ja avaneb võimalus avada tellimus pdf faili kujul ning samuti saadetakse tellimus Teie e-posti peale. Arve tasumise tähtaeg on kolm kalendripäeva arvates tellimuse päevast. Juhul kui selle aja jooksul ei ole arve tasutud, siis tellimus tühistatakse. Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup Morea.ee omand.
 3. Paypal
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste kogu hind ja Paypal'i logo, millele vajutades saate teostada automaatse tellimuse tasumise läbi oma Paypal'i konto. Peale tellimuse tasumist saadetakse Teie e-posti peale arve.

 

Transport

Erinevad transpordivõimalused, vali endale sobivaim allolevast loetelust:

 • Smartpost Eesti (2,75 EUR)

  Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
 • POST24 pakiautomaat Eesti (2,75 EUR)

  Pakiautomaatide asukohad leiate siit. Tellides paki POST 24 pakiautomaati, kirjutage palun tellimuse esitamisel kommentaaride lahtrisse millisesse pakiautomaati pakki soovite.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
 • Kuller Eesti (4.15 EUR)

  Kauba toob kohale ELS kuller.
  Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks ajavahemikul kella 8.00-20.00 sõltuvalt kohast. Pakke on võimalik kätte saada tööpäevadel ning laupäeval.
  Täpsema info leiate siit.
 • Pakk postkontorisse Eesti (2,75 EUR)

  Postkontorite asukohad leiate siit. 
 • Smartpost Soome (11 EUR)

  Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.       
 • POST24 pakiautomaat Läti, Leedu (10 EUR)

  Pakiautomaatide asukohad leiate siit. Tellides paki POST 24 Läti ja Leedu pakiautomaati, kirjutage palun tellimuse esitamisel kommentaaride lahtrisse millisesse pakiautomaati pakki soovite.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
 • Transport Euroopasse (10 EUR)

  Transport Euroopasse sisaldab transporti kogu Euroopa Liidu liikmesriikide piires. Pakk saadetakse tähitud kirja vormis ning vastutus paki kohalejõudmise eest jääb tellijale (Morea e-pood ei vastuta paki kadumise eest peale paki saatmist).

 

Kõik tellimused pannakse teele pärast makse laekumist kolme tööpäeva jooksul.
Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

 

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kaupade tagastamine

Kauba tagastamisõigus on vastavalt seadusele 14 päeva. Selleks tuleb saata vastavasisuline avaldus Müüja e-maili aadressile info@morea.ee 14 päeva jooksul. Kaup tuleb tagastada Müüjale 30 päeva jooksul alates avalduse esitamisest. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo

Morea jätab endale õiguse muuta Morea.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme jms.
Morea võib muuta ühepoolselt kõiki lepingu tingimusi ilma Ostjaid sellest eelnevalt teavitamata. Enne tingimuste muutmist esitatud tellimustele kehtivad tellimuse saatmise hetkel kehtivad lepingutingimused. Morea.ee-l on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Ostja ei ole kauba eest tasunud või kui tellitud kaubavaru on lõppenud. Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu teema kohta võtke ühendust E-posti teel: info@morea.ee